Wczytuję dane...

Makijaż

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Pielęgnacja ust

Twoje ulubione organiczne balsamy i pomadki do ust, które doskonale łagodzą i nawilżają. Staraj się zawsze trzymać naturalny balsam do ust przy sobie, bo nigdy nie wiesz, kiedy będziesz potrzebować — nawilżenia, ukojenia, koloru lub pocałunku.

Gotowa na nawilżenie, ukojenie i wyleczenie własnych ust? Weź jeden z tych starannie wybranych produktów do ust zawierających moc aktywnych składników, a będziesz gotowa na każdą pogodę i okazję.

Kremy koloryzujące

Jeśli chcesz zmniejszyć ilość produktów do pielęgnacji skóry podczas porannej rutyny, rozważ wypróbowanie kremu BB. Jest to po części produkt do makijażu, a po części do pielęgnacji skóry. Twoja skóra może czerpać korzyści z kilku produktów z jednej aplikacji. Idź na światło i wyglądaj naturalnie! Pokrycie, które uzyskasz kremem BB, jest naturalne i zroszone, nigdy ciężkie lub ciastowate. Dodatkowo możesz łatwo nakładać krem ​​BB palcami. Są też wystarczająco lekkie, aby można je było umieścić pod warstwą zwykłego podkładu.

Pudry do twarzy

Do odświeżenia makijażu w ciągu dnia sprawdź puder, który nadaje cerze aksamitną i jedwabistą gładkość oraz przedłuża trwałość makijażu. Jest niezwykle lekki i stapia się z kolorytem cery. Poza tym świetnie absorbuje sebum.