Wczytuję dane...

CollagenUP 464g

California Gold Nutrition
3.4/5
średnia: 3.4  ocen: 32
Na podstawie 32 ocen
Poinformuj mnie!
Zawiera bezsmakowy, hydrolizowany kolagen rybi wzbogacony o kwas hialuronowy i witaminę C. Składniki są wsparciem dla zdrowej skóry, włosów, paznokci oraz stawów i kości.

Sprawdź też:

182,00 PLN

Suplement diety

California Gold Nutrition

CollagenUP 464g (93 porcje)

Marine Sourced Collagen Peptides + Hyaluronic Acid + Vitamin C

 • Peptydy kolagenowe pochodzenia morskiego + kwas hialuronowy + witamina C
 • Zawiera bezsmakowy, hydrolizowany kolagen rybi
 • Kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego i witamina C
 • Wsparcie dla zdrowych włosów, skóry, paznokci, stawów i kości
 • Enzymatycznie hydrolizowany kolagen jest rozbity na biodostępne peptydy
 • Formuła bez glutenu, bez GMO i bez soi

Kolagen, kwas hialuronowy i witamina C przyczyniają się do zdrowia i dobrego samopoczucia układu mięśniowo-szkieletowego. California Gold Nutrition CollagenUP zawiera wszystkie trzy z tych składników, które pomagają wspierać zdrowe włosy, skórę, paznokcie, stawy i kości.

Korzyści z witaminy C, kwasu hialuronowego i kolagenu:

 Kolagen to produkowane przez organizm białko, stanowiące około 30% wszystkich białek ludzkich, a jednocześnie będące jednym z głównych składników tkanki łącznej. Kolagen jest swoistym spoiwem, które łączy ze sobą komórki – jest on budulcem skóry, kości, zębów, ścięgien, chrząstek, naczyń krwionośnych czy rogówek oka. Kolagen nie bez powodu nazywany jest białkiem młodości – substancja ta wspomaga między innymi:

 • utrzymanie gładkości, elastyczności, dobrego napięcia i nawilżenia skóry,
 • prawidłowe funkcjonowanie stawów bez dolegliwości bólowych,
 • szybsze gojenie się ran oraz zrastanie złamanych kości,
 • zachowanie elastyczności naczyń krwionośnych, co usprawnia krążenie krwi.

 Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w organizmie człowieka. Podstawowym zadaniem kwasu hialuronowego jest wiązanie wody. Codziennie około 30 procent kwasu hialuronowego, obecnego w naturalny sposób w organizmie, ulega rozpadowi, a jego miejsce zajmują nowe cząsteczki kwasu. Główne jego funkcje:

 • odpowiada za właściwy poziom nawilżenia skóry. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego może związać aż 250 cząsteczek wody. Gdy poziom kwasu hialuronowego w skórze spada, dochodzi do degeneracji włókien kolagenowych. W efekcie skóra wysusza się, wiotczeje i pojawiają się zmarszczki.
 • w ciałku szklistym oka kwas hialuronowy odpowiada za odpowiednią strukturę i funkcje ciałka, zapewnia lepkość, sprężystość, a także współtworzy film łzowy.
 • jest głównym składnikiem płynu stawowego. Jego zdolność do wiązania i wchłaniania wody jest odpowiedzialna za sprężystość chrząstki stawowej. Warunkuje on lepko-sprężyste właściwości płynu stawowego oraz odgrywa istotną rolę w prawidłowym ruchu stawu. Gdy dochodzi do zwyrodnienia stawów, oznacza to, że stężenie hialuronianu zmniejsza się. Dlatego kwas hialuronowy na stawy to jeden z popularniejszych zabiegów w ortopedii, równie popularny co kwas hialuronowy w kolano.
 • wspomaga proces gojenia się ran, oparzeń i wrzodów skóry.

 Witamina C odgrywa rolę w produkcji kolagenu i wspomaga ochronę antyoksydacyjną.

Zalecana porcja dzienna:

Dorośli: Zmieszaj 1 miarkę dziennie (5,16 gramów) w ok 220 g wody lub soku o temperaturze pokojowej i dobrze wymieszaj (aby uzyskać najlepsze rezultaty, wymieszaj w butelce lub użyj blendera). Pij na pusty żołądek co najmniej 1 godzinę przed lub 2 godziny po posiłku.

5,16 gramów na miarkę to średnia. Indywidualna technika nabierania może dać nieco mniej lub nieco więcej niż 5,16 gramów.

Składniki:

Hydrolizowane peptydy kolagenu rybiego, Witamina C, Kwas hialuronowy, sód.

Zawiera ryby, jedna z: sum, dorsz, łupacz, molwa, mintaj, łosoś, tilapia i pstrąg.

Ten produkt nie jest wytwarzany z mleka, jaj, skorupiaków, orzechów, orzeszków ziemnych, pszenicy, soi ani glutenu. Produkt został wyprodukowany w zakładzie, który może przetwarzać inne produkty zawierające te alergeny lub składniki.

Ostrzeżenia:

Opakowanie zapieczętowane dla twojej ochrony. Nie używać, jeśli brakuje plomby lub jest uszkodzona. Najlepiej przechowywać w temperaturze pokojowej 20°C do 25°C. Niewłaściwe warunki przechowywania, takie jak dłuższa ekspozycja na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, wysoka temperatura i wilgotność, mogą z czasem spowodować degradację produktu.

Aromat, kolor, konsystencja i smak mogą się różnić. Zmiana koloru jest normalna i nie można jej uniknąć.

Zalecamy przeczytanie etykiet, ostrzeżeń i instrukcji wszystkich produktów przed użyciem.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety, ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie należy stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.

Zawartość składników w porcji
  Zawartość % RWS*
Witamina C (jako l-askorbinian wapnia) 90 mg 113%
Hydrolizowane peptydy kolagenu rybiego 5 g **
Kwas hialuronowy (jako hialuronian sodu) 60 mg **
Sód 20 mg 1%

* Referencyjna Wartość Spożycia
** nie ustalono

Kraj producenta: USA

Zaloguj się
2022-08-26 12:46:27 - Ewelina

Tu już mój poranny rytuał :-)

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...