Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 11.99 PLN

California Gold Nutrition CollagenUP

CollagenUP 464g (ok. 93 porcje!)

Marine Sourced Collagen Peptides + Hyaluronic Acid + Vitamin C

 • Peptydy kolagenowe pochodzenia morskiego + kwas hialuronowy + witamina C
 • Zawiera bezsmakowy, hydrolizowany kolagen rybi
 • Kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego i witamina C
 • Wsparcie dla zdrowych włosów, skóry, paznokci, stawów i kości
 • Enzymatycznie hydrolizowany kolagen jest rozbity na biodostępne peptydy
 • Formuła bez glutenu, bez GMO i bez soi

Kolagen, kwas hialuronowy i witamina C przyczyniają się do zdrowia i dobrego samopoczucia układu mięśniowo-szkieletowego. California Gold Nutrition CollagenUP zawiera wszystkie trzy z tych składników, które pomagają wspierać zdrowe włosy, skórę, paznokcie, stawy i kości.

Korzyści z witaminy C, kwasu hialuronowego i kolagenu:

Kolagen to produkowane przez organizm białko, stanowiące około 30% wszystkich białek ludzkich, a jednocześnie będące jednym z głównych składników tkanki łącznej. Kolagen jest swoistym spoiwem, które łączy ze sobą komórki – jest on budulcem skóry, kości, zębów, ścięgien, chrząstek, naczyń krwionośnych czy rogówek oka. Kolagen nie bez powodu nazywany jest białkiem młodości – substancja ta wspomaga między innymi:

 • utrzymanie gładkości, elastyczności, dobrego napięcia i nawilżenia skóry,
 • prawidłowe funkcjonowanie stawów bez dolegliwości bólowych,
 • szybsze gojenie się ran oraz zrastanie złamanych kości,
 • zachowanie elastyczności naczyń krwionośnych, co usprawnia krążenie krwi.

Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w organizmie człowieka. Podstawowym zadaniem kwasu hialuronowego jest wiązanie wody. Codziennie około 30 procent kwasu hialuronowego, obecnego w naturalny sposób w organizmie, ulega rozpadowi, a jego miejsce zajmują nowe cząsteczki kwasu. Główne jego funkcje:

 • odpowiada za właściwy poziom nawilżenia skóry. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego może związać aż 250 cząsteczek wody. Gdy poziom kwasu hialuronowego w skórze spada, dochodzi do degeneracji włókien kolagenowych. W efekcie skóra wysusza się, wiotczeje i pojawiają się zmarszczki.
 • w ciałku szklistym oka kwas hialuronowy odpowiada za odpowiednią strukturę i funkcje ciałka, zapewnia lepkość, sprężystość, a także współtworzy film łzowy.
 • jest głównym składnikiem płynu stawowego. Jego zdolność do wiązania i wchłaniania wody jest odpowiedzialna za sprężystość chrząstki stawowej. Warunkuje on lepko-sprężyste właściwości płynu stawowego oraz odgrywa istotną rolę w prawidłowym ruchu stawu. Gdy dochodzi do zwyrodnienia stawów, oznacza to, że stężenie hialuronianu zmniejsza się. Dlatego kwas hialuronowy na stawy to jeden z popularniejszych zabiegów w ortopedii, równie popularny co kwas hialuronowy w kolano.
 • wspomaga proces gojenia się ran, oparzeń i wrzodów skóry.

Witamina C odgrywa rolę w produkcji kolagenu i wspomaga ochronę antyoksydacyjną.

Badania sugerują, że regularne spożywanie tych składników odżywczych może dostarczyć organizmowi podstawowych elementów budulcowych, które mogą pomóc w utrzymaniu zdrowia stawów, kości, skóry, włosów i paznokci.

Sposób użycia:

Zmieszaj 1 miarkę dziennie (5,16 gramów) w ok 220 g wody lub soku o temperaturze pokojowej i dobrze wymieszaj (aby uzyskać najlepsze rezultaty, wymieszaj w butelce lub użyj blendera). Pij na pusty żołądek co najmniej 1 godzinę przed lub 2 godziny po posiłku lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

5,16 gramów na miarkę to średnia. Indywidualna technika nabierania może dać nieco mniej lub nieco więcej niż 5,16 gramów.

Główne składniki:
Witamina C (jako askorbinian wapnia), sód, hydrolizowane peptydy kolagenu morskiego, kwas hialuronowy (jako hialuronian sodu)

Inne składniki:
BRAK

ZAWIERA: RYBY (Jedno z poniższych: sum, dorsz, łupacz, molwa, mintaj, łosoś, tilapia i pstrąg.)

Ten produkt nie jest wytwarzany z mleka, jaj, skorupiaków, orzechów, orzeszków ziemnych, pszenicy, soi ani glutenu. Wyprodukowane w niezależnym, kontrolowanym i zarejestrowanym zakładzie zgodnym z cGMP, który może przetwarzać inne produkty zawierające te alergeny lub składniki.

Ostrzeżenia:
Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przed zażyciem suplementów diety skonsultuj się z lekarzem, farmaceutą lub innym wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia.

Opakowanie zapieczętowane dla twojej ochrony. Nie używać, jeśli plomba brakuje lub jest uszkodzona. Najlepiej przechowywać w kontrolowanej temperaturze pokojowej 20°C do 25°C. Niewłaściwe warunki przechowywania, takie jak dłuższa ekspozycja na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, wysoka temperatura i wilgotność, mogą z czasem spowodować degradację produktu.

Aromat, kolor, konsystencja i smak mogą się różnić. Zmiana koloru jest normalna i nie można jej uniknąć.

Zalecamy przeczytanie etykiet, ostrzeżeń i instrukcji wszystkich produktów przed użyciem.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Supplement Facts
Serving Size: 1 scoop (5.16 grams?)
Servings Per Container: About 93
  Amount Per Serving: % Daily Value
Calories 20
Protein 4 g <1%**
Vitamin C (as Calcium Ascorbate) 90 mg 100%
Sodium 20 mg 1%
Hydrolyzed Marine Collagen Peptides 5 g
Hyaluronic Acid (as Sodium Hyaluronate) 60 mg
**Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.
†Daily Value not established.
5.16 grams is an average. Individual scooping technique may yield slightly less than or slightly more than 5.16 grams.
Napisz opinię
2022-08-26 12:46:27 - Ewelina

Tu już mój poranny rytuał :-)

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...