Wczytuję dane...

CurcuminUP | Wzbogacona Kurkuma 30 kaps.

California Gold Nutrition
5.0/5
średnia: 5.0  ocen: 1
Na podstawie 1 oceny
Produkt dostępny!
Omega-3 Curcumin Complex z olejem z czarnuszki, boswellią i imbirem. Zawiera zoptymalizowaną kurkuminę Longvida® i goldenomega® omega-3. Poprawa komfortu, redukcja stanów zapalnych i wsparcie dla ruchomości stawów 
54,00 PLN

California Gold Nutrition CurcuminUP™

Omega-3 Curcumin Complex z olejem z czarnuszki, boswellią i imbirem. Zawiera zoptymalizowaną kurkuminę Longvida® i goldenomega® omega-3

 Poprawa komfortu, redukcja stanów zapalnych i wsparcie dla ruchomości stawów 

Dyskomfort w stawach może znacznie wpłynąć na jakość życia, utrudniając wykonywanie nawet podstawowych czynności, które lubisz. California Gold Nutrition CurcuminUP™ to specjalna formuła, która wspiera redukcję stanów zapalnych i może pomóc w utrzymaniu właściwej mobilności i komfortu stawów.

Sugerowany sposób użycia:

Przyjmować 1 kapsułkę dziennie, z jedzeniem. Najlepiej przyjmować zgodnie z zaleceniami wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia.

Korzyści z kurkuminy i omega-3

Suplement CurcuminUP™ zawiera szereg naturalnych składników, które wspierają stawy. Zawiera koncentrat oleju rybiego, który dostarcza kwasy tłuszczowe omega-3, a także ekstrakt z kurkumy zawierający co najmniej 20% kurkuminoidów, które mogą pomóc w redukcji stanów zapalnych stawów. Ponadto zawiera olej z nasion czarnuszki, boswellię i imbir. Te naturalne ekstrakty ziołowe były stosowane w medycynie tradycyjnej w celu promowania mobilności, komfortu i funkcjonowania stawów.

California Gold Nutrition CurcuminUP ™ zawiera wysokiej jakości składniki, w tym zoptymalizowaną kurkumę Longvida® i goldenomega® Omega-3, w kapsułkach z żelatyny rybiej. Stosowana zgodnie z zaleceniami wystarcza na 1 miesiąc stosowania.

Główne składniki

Koncentrat oleju z ryb, ekstrakt z kurkumy (Curcuma longa) (kłącza) (min. 20% kurkuminoidów), olej z nasion czarnuszki (Nigella sativa), ekstrakt z kadzidłowca, (Boswellia serrata) (żywica gumowa) (min. 20% AKBA), ekstrakt z imbiru (Zingiber officinale) (kłącza)

Inne składniki

Kapsułki żelatynowe (żelatyna rybna [z Tilapii)], gliceryna roślinna, woda oczyszczona, chlorofilina sodowo-miedziowa), żółty wosk pszczeli i lecytyna słonecznikowa.

Zawiera: Ryba (Anchois)

Formuła z ekstraktem z kurkumy goldenomega® i Longvida®. Goldenomega® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Golden Omega S.A. Longvida® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Verdure Sciences, Inc. Patenty Longvida: US9192644, EP1993365

Nie zawiera: mleka, jaj, skorupiaków, orzechów drzewnych, orzeszków ziemnych, pszenicy, soi, sezamu ani glutenu. Wyprodukowano w zakładzie zarejestrowanym przez FDA, kontrolowanym przez stronę trzecią i zgodnym z cGMP, który może przetwarzać inne produkty zawierające te alergeny lub składniki.

Formuła bez glutenu, GMO lub soi

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Supplement Facts
Serving Size: 1 Softgel
Servings Per Container: 30
  Amount Per Serving % Daily Value
Calories 10  
Total Fat 1 g 1%**
Fish Oil Concentrate  572 mg
Total Omega-3 Fatty Acids  457 mg
Eicosapentaenoic Acid (EPA) 229 mg
Docosahexaenoic Acid (DHA) 172 mg
Turmeric Extract
(Curcuma longa) (Rhizome) (Min.20% Curcuminoids)
200 mg
Black Cumin Seed oil (Nigella sativa) 200 mg
Boswellia Extract
(Boswellia serrata)(gum resin)(min. 20% AKBA)
50 mg
Ginger Oleoresin Extract (Zingiber officinalis) (Rhizome) 25 mg
** Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.
† Daily Value not established.