Wczytuję dane...

Hydrolyzed Collagen Peptides i Vitamin C | Hydrolizowane Peptydy Kolagenu z Witaminą C 250 tab.

California Gold Nutrition
4.1/5
średnia: 4.1  ocen: 19
Na podstawie 19 ocen
Produkt dostępny!
Hydrolizowane Peptydy Kolagenu wzbogacone witaminą C. Kolagen typu I i III to wsparcie dla zdrowych włosów, skóry, paznokci, stawów oraz kości. Formuła bez glutenu, bez GMO, bez soi. Kolagen wołowy.

Sprawdź też:

95,00 PLN

Suplementy diety

California Gold Nutrition

Hydrolizowane Peptydy Kolagenu + Witamina C | Typ I i III | 250 tabletek

Hydrolyzed Collagen Peptides + Vitamin C, Type I & III, 250 Tablets

Wsparcie dla zdrowych włosów, skóry, paznokci, stawów i kości. Formuła zawierająca: bez glutenu, bez GMO, bez soi.

Kolagen to podstawowe białko strukturalne występujące w stawach, kościach, skórze, włosach, paznokciach i innych tkankach łącznych. Odpowiada za utrzymanie siły i elastyczności/elastyczności tych tkanek znajdujących się w całym ciele.

Kompleks California Gold Nutrition Hydrolyzed Collagen + Vitamin C zawiera unikalne, przebadane klinicznie, hydrolizowane enzymatycznie, niskocząsteczkowe peptydy kolagenowe z witaminą C.

Ten produkt dostarcza podstawowych elementów budulcowych wspierających zdrowe włosy, skórę, paznokcie, stawy i kości.

Przyjmowany jako suplement diety, dostarcza organizmowi surowców potrzebnych do wspierania siły i integralności tkanek ciała.

Ten specjalnie przetworzony kolagen pochodzi z Argentyny i jest hydrolizowany enzymatycznie (rozkładany) na peptydy aminokwasowe, aby zapewnić optymalną absorpcję - biodostępność.

 Kolagen to produkowane przez organizm białko, stanowiące około 30% wszystkich białek ludzkich, a jednocześnie będące jednym z głównych składników tkanki łącznej. Kolagen jest swoistym spoiwem, które łączy ze sobą komórki – jest on budulcem skóry, kości, zębów, ścięgien, chrząstek, naczyń krwionośnych czy rogówek oka. Kolagen nie bez powodu nazywany jest białkiem młodości – substancja ta wspomaga między innymi:

  • utrzymanie gładkości, elastyczności, dobrego napięcia i nawilżenia skóry,
  • prawidłowe funkcjonowanie stawów bez dolegliwości bólowych,
  • szybsze gojenie się ran oraz zrastanie złamanych kości,
  • zachowanie elastyczności naczyń krwionośnych, co usprawnia krążenie krwi.

 Witamina C odgrywa rolę w produkcji kolagenu i wspomaga ochronę antyoksydacyjną.

Zalecana porcja dzienna:

Dorośli: Przyjmować 3 tabletki dziennie na pusty żołądek co najmniej 1 godzinę przed lub 2 godziny po posiłku. Unikaj przyjmowania z innymi pokarmami zawierającymi białko, ponieważ mogą one zakłócać wchłanianie kolagenu.

Składniki:

Hydrolizowane peptydy kolagenowe wołowe, witamina C, sód, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Ten produkt nie jest wytwarzany z mleka, jaj, skorupiaków, orzechów, orzeszków ziemnych, pszenicy, soi ani glutenu. Produkt został wyprodukowany w zakładzie, który może przetwarzać inne produkty zawierające te alergeny lub składniki.

Ostrzeżenia:

Podwójne uszczelnienie bezpieczeństwa, z zewnętrzną folią termokurczliwą i wewnętrzną uszczelką zapewniającą świeżość butelki. Najlepiej przechowywać w kontrolowanej temperaturze pokojowej 20°C do 25°C. Niewłaściwe warunki przechowywania, takie jak dłuższa ekspozycja na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, wysoka temperatura i wilgotność, mogą z czasem spowodować degradację produktu.

Zalecamy przeczytanie etykiet, ostrzeżeń i instrukcji wszystkich produktów przed ich użyciem.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety, ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie należy stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.

Zawartość składników w porcji
  Zawartość % RWS*
Witamina C (jako l-askorbinian wapnia) 30 mg 38%
Sód 10 mg **
Hydrolizowane peptydy kolagenu 3 g **
* Referencyjna Wartość Spożycia
** nie ustalono

Kraj producenta: USA

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...