Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 11.99 PLN

California Gold Nutrition

Chelat żelaza 36 mg 90 kaps.

Ferrochel Iron (Bisglycinate) 36 mg

  • Ferrochel® chelat bisglicynian żelaza
  • Forma żelaza uznana za delikatną dla żołądka
  • Odpowiednia dla wegan i wegetarian
  • Formuła bez glutenu, bez GMO, bez soi

Żelazo jest niezbędnym minerałem i jest kluczowe do utrzymania prawidłowej produkcji czerwonych krwinek. Jako składnik hemoglobiny, żelazo pomaga przenosić tlen z płuc do wszystkich tkanek ciała oraz odgrywa rolę we wspieraniu wykorzystania energii. Ferrochel® Iron został opracowany tak, aby był łagodny dla żołądka i wykazano klinicznie, że pomaga przywrócić poziom żelaza u pacjentów z anemią.

California Gold Nutrition Iron zawiera Ferrochel® Ferrous Bisglycinate Chelat i jest odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Główne składniki
Żelazo (jako chelat bisglicynian żelaza)

Inne składniki
Mąka ryżowa, modyfikowana celuloza (kapsułki warzywne), koncentrat z łuski ryżowej i ekstrakt z otrębów ryżowych.

Ten produkt nie jest wytwarzany z mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, orzeszków ziemnych, pszenicy, soi lub glutenu. Wyprodukowane w zewnętrznym, kontrolowanym i zarejestrowanym zakładzie zgodnym z cGMP, który może przetwarzać inne produkty zawierające te alergeny lub składniki.

Sposób użycia:
Zalecana dawka: 1 kapsułka dziennie.

Ostrzeżenia:
Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przed zażyciem suplementów diety skonsultuj się z lekarzem, farmaceutą lub innym wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia.

Opakowanie zapieczętowane dla twojej ochrony. Nie używać, jeśli plomba brakuje lub jest uszkodzona. Najlepiej przechowywać w kontrolowanej temperaturze pokojowej 20°C do 25°C. Niewłaściwe warunki przechowywania, takie jak dłuższa ekspozycja na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, wysoka temperatura i wilgotność, mogą z czasem spowodować degradację produktu.

Zalecamy przeczytanie etykiet, ostrzeżeń i instrukcji wszystkich produktów przed użyciem.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Supplement Facts
Serving Size: 1 Capsule
Servings Per Container: 90
  Amount Per Serving %Daily Value
Iron (as Ferrous Bisglycinate Chelate) 36 mg 200%