Wczytuję dane...

Pielęgnacja ciała

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

4 etapy pielęgnacji skóry i dlaczego są potrzebne?

Właściwa pielęgnacja skóry jest absolutną koniecznością, aby Twoja skóra otrzymała wszystko, czego potrzebuje oraz zachowała zdrowy i młody wygląd. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po pielęgnacji ciała, aby Twoja skóra była miękka, gładka i wyglądała jak najlepiej.

Zacznij od oczyszczenia

Niezależnie od tego, czy wolisz brać prysznic rano, czy przed snem, mycie powinno być zawsze pierwszym krokiem w codziennej pielęgnacji ciała. Nanieś wybrany żel do mycia ciała lub mydło na zwilżoną skórę i użyj luffy, myjki lub rąk, aby oczyścić swoją skórę. Poszukaj formuły zawierającej składniki nawilżające, które pomogą zachować miękkość i gładkość skóry. Wystrzegaj się produktów zawierających SLS i SLES. Bez obaw u nas ich nie ma.

Usuń martwy naskórek

Zachowaj miękkość i gładkość skóry, włączając peeling do ciała do cotygodniowej rutynowej pielęgnacji ciała. Pod prysznicem nałóż peeling na czystą, wilgotną skórę i delikatnie wmasuj okrężnymi ruchami. Zwróć szczególną uwagę na suche lub spękane miejsca.

Bardzo gorąca woda może wysuszyć skórę lub uszkodzić jej barierę ochronną. Jeśli musisz wziąć bardzo gorący prysznic, spróbuj ograniczyć go do 10 minut lub mniej, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia skóry.

Nawilżanie ciała

Prawdopodobnie najważniejszym krokiem w codziennej pielęgnacji skóry jest nawilżanie, zapewniające jej miękkość i delikatność. Niezależnie od rodzaju skóry, nawilżanie ma kluczowe znaczenie dla zdrowo wyglądającej skóry. Sięgnij po balsam do ciała opracowany specjalnie dla Twoich potrzeb pielęgnacyjnych i nakładaj go codziennie po kąpieli. Zamiast wycierać ręcznikiem po prysznicu, spróbuj użyć go, gdy skóra jest jeszcze wilgotna.

Zadbaj o swoje dłonie i stopy

Ostatnim krokiem w codziennej pielęgnacji ciała jest nawilżenie dłoni i stóp. Wybrana formuła powinna być dostosowana do Twoich unikalnych potrzeb. Do codziennego nawilżenia idealna jest lekka formuła wielokrotnego użytku, a osoby z bardzo suchą lub uszkodzoną skórą mogą skorzystać z bardziej intensywnej kuracji.

Zainwestuj w rutynę pielęgnacji skóry już dziś!