Wczytuję dane...

JAVIA Zeolit Detox + Bentonit (250 g)

średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
154,65 PLN
Data ważności produktu: 31.12.2025

Zeolit to naturalny minerał, który ma zdolność absorbowania toksyn i nadmiaru kwasów z organizmu. Jest stosowany w celu poprawy równowagi kwasowo-zasadowej. 

OPIS:

Zeolit Detox + Bentonit 250g.

Mikronizowany, aktywowany zeolit klinoptylolit + bentonit to produkt, który może być stosowany do zmniejszenia ilości amonu i metali ciężkich, a także jako naturalne źródło cennych minerałów o wysokiej czystości. Nie posiada żadnych efektów ubocznych. 1 miarka tj około 3g dobrze rozpuszcza się w 200ml wody. Zastosowanie i przeznaczenie pozostaje w gestii nabywcy. Zeolity mają znaczenie naukowe. Ormus-sklep oferuje mikronizowany, aktywowany zeolit klinoptylolit i bentonit montmorylonit. Zeolit Detox jest naturalnym źródłem cennych minerałów o wysokiej czystości, który może być stosowany do zmniejszenia ilości amonu i metali ciężkich. Jest bezpieczny w użyciu i nie ma żadnych efektów ubocznych. Jest on wykorzystywany w wielu dziedzinach, w tym w przemyśle chemicznym, spożywczym, petrochemicznym.

SKŁADNIKI:

Mikronizowany, aktywowany zeolit klinoptylolit, bentonit montmorylonit.

SPOSÓB DZIAŁANIA:

Ze względu na  wiązanie (adsorpcję)  metali  ciężkich  (rtęci, ołowiu,  kadmu) i amonu, zeolit  może być   stosowany w celu zmniejszenia ilości amonu i metali ciężkich. Zeolit Detox to ponadto naturalne źródło cennych minerałów o wysokiej czystości. 
Nie posiada żadnych efektów ubocznych.

1 miarka tj około 3g dobrze rozpuszcza się w 200ml wody.

Uwaga: Tego produktu nie możemy oferować jako suplement diety ani kosmetyk. 

Zastosowanie i przeznaczenie pozostaje w gestii nabywcy.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:

W miejscu niedostępnym dla dzieci. Zamknij opakowanie po każdym zastosowaniu. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Nie należy stosować po upływie terminu ważności.

Utylizacja: zawartość i opakowanie można wyrzucić wraz z odpadami domowymi.