Wczytuję dane...

ORMUS ORME Plasma Water - Pierwiastki życia - NANOWODA (120 ml)

średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
189,19 PLN
Data ważności produktu: 31.01.2025

ORMUS PLASMA WATER 120ml - polecany jako najbardziej energetyczny z całej oferty z powodu dodatku wody plazmowanej zawierający ORME z angielskiego czyli po polsku Orbitalnie Przekształcone Pierwiastki Monoatomowe

OPIS:

ORMUS PLASMA WATER 120ml - polecany jako najbardziej energetyczny z całej oferty z powodu dodatku wody plazmowanej zawierający ORME z angielskiego czyli po polsku Orbitalnie Przekształcone Pierwiastki Monoatomowe

ORMUS fitominerały to składniki soli z Morza Martwego w formie jonowej, czyli minerały i pierwiastki z grupy platynowców w formie koloidalnej nazywane ORMUS/ORME, które są niemetaliczną, nietoksyczną formą pierwiastków, która naturalnie występują w ziemi, glebie wulkanicznej oraz wodzie morskiej i innych złożach minerałów. Utworzone zostały miliony lat temu na Ziemi, kiedy Ziemia była czysta.

ORMUS to minerały i pierwiastki z grupy platynowców, które występują naturalnie w ziemi, glebie wulkanicznej oraz wodzie morskiej i innych złożach minerałów. ORMUS fitominerały są w 100% naturalne, bez wypełniaczy itp. Wytworzone zostały metodą mokrą egipską na bazie wody wzorcowej żywej i zawierają pełne spektrum składników mineralnych. 

Surowcem bazowym jest czysta sól prosto z wybrzeży Morza Martwego w Jordanii, której wiek datuje się na 3mln lat. To najbardziej zmineralizowana sól jaką udało Nam się zdobyć. Na dodatek jest ultraczysta. Akwen Morza Martwego jonizuje powietrze, które tworzy jakby bańkę lub płaszcz ochronny przez zanieczyszczeniem. Co w praktyce potwierdzają badania tego ORMUSU.

Składniki te, których występowanie w naturze determinuje powstanie żywych form bywają poszukiwane przez osoby badające owe zjawiska.

W 100% naturalny, bez wypełniaczy zbędnych składników. Czysty ORMUS z odrobiną wody.

Wytworzony metodą mokrą egipską na bazie wody wzorcowej, żywej / strukturalnej tj. ilość ortoklastrów jest na poziomie powyżej 70%.

Przebadany min. w laboratorium JARS obecnie GBA Polska oraz w Instytucie Genetyki Sądowej. Nasz ORMUS jest ultraczysty, brak śladów zanieczyszczeń środowiskowych - metali ciężkich oraz mikrobiologii oraz brak jest niedeklarowanych substancji w składzie.

Zastosowanie i przeznaczenie pozostaje w gestii nabywcy.

SKŁADNIKI:

Woda plazmowana model Extreme

Magnez Sód 
Potas  Wapń 
Żelazo  Fosfor 
Fluorki  Cynk 
Mangan  Miedź 
Selen 

– złoto = 150 ppm
– srebro = 120 ppm
– rodhium = 63 ppm
– platyna = 132 ppm
– chrom = 378 ppm

i inne składniki występujace w soli morza martwego

Badania wykazują łacznie ponad 82 składniki - mikro, makro i ultraelementy w formie jonowej.