Wczytuję dane...

QUICKSILVER Nanoemulsion Melatonin EU (30 ml)

5.0/5
średnia: 5.0  ocen: 1
Na podstawie 1 oceny
Poinformuj mnie!
146,47 PLN
Data ważności produktu: 31.07.2025

Melatonina jest hormonem naturalnie produkowanym w ludzkim organizmie, który wspiera wysokiej jakości sen, zwalcza wolne rodniki, wspomaga zdrowie poznawcze i nie tylko.

OPIS:

Dobry sen w nocy jest niezbędny dla zdrowia ciała, rewitalizacji psychicznej i ogólnego dobrego samopoczucia fizycznego. Jednak wiele osób ma problemy z zasypianiem i utrzymaniem snu. Melatonina to hormon, który jest naturalnie wytwarzany w organizmie. Pochodzi z tryptofanu i jest znany przede wszystkim ze wspomagania rytmu dobowego, zwanego także „zegarem biologicznym”. Quicksilver to suplement diety zawierający liposomalną, bardzo dobrze przyswajalną formę melatoniny z Fosfolipidami.

SKŁADNIKI:

Stabilizator (glicerol), woda, etanol, emulgatory (polisorbat 80, lecytyny sojowe), trójglicerydy średniołańcuchowe, melatonina, olejek mięty pieprzowej (Mentha x piperita), olejek mięty zielonej (Mentha spicata), olejek ze skórki pomarańczy (Citrus sinensis), naturalny aromat.

Składniki: 0,2 ml
(1 wciśnięcie dozownika)
RWS*:
Melatonina 1 mg -

* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej.

SPOSÓB UŻYCIA:

Przyjmować doustnie 1 pompkę. Przytrzymać w ustach przez 30 sekund przed połknięciem. Przyjmować na pusty żołądek, co najmniej 10 minut przed posiłkiem.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:

Chronić przed bezpośrednim oddziaływaniem promieni słonecznych. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

PRZECIWWSKAZANIA:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Stosowanie przez kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby przyjmujące leki tylko po konsultacji z lekarzem lub specjalistą.