Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 11.99 PLN

California Gold Nutrition Organiczna Spirulina 500 mg 60 tab.

Twoje Wsparcie Antyoksydacyjne.

Spirulina to rodzaj niebiesko-zielonych alg (Arthrospira platensis), które zawierają liczne korzystne związki. Organiczna spirulina California Gold Nutrition zawiera organiczną formę tej zielonej super żywności, która zapewnia wsparcie antyoksydacyjne. Spirulina składa się w około 65-70% z białka, więc nie bez przyczyny otrzymała miano “zielonego mięsa”.

Korzyści ze spiruliny

  • Usuwa metale ciężkie z organizmu.
  • Obniża poziom glukozy we krwi.
  • Obniża ciśnienie tętnicze krwi.
  • Zmniejsza stężenie „złego” cholesterolu LDL.
  • Podwyższenie „dobrego” cholesterolu HDL.
  • Przyspiesza metabolizm.

Niebiesko-zielone algi są uważane za zielone pożywienie superfood, ponieważ zawierają wiele wspomagających składników odżywczych.

Jednym z tych składników odżywczych jest silne białko roślinne zwane fikocyjaniną, które jest pigmentem, który nadaje spirulinie niebiesko-zielony kolor. Fikocyjanina może mieć właściwości przeciwutleniające i może również wzmacniać funkcje odpornościowe.

Spirulina zawiera również chlorofil, który może wspomagać produkcję czerwonych krwinek i pomagać chronić organizm przed toksynami.

Zawarty w spirulinie kwas foliowy znany jest wszystkim kobietom ciężarnym, jako witamina wspierająca prawidłowy rozwój układu nerwowego dziecka. Warto poza zaleconą przez lekarza suplementacją, spożywać go również w formie naturalnej.

Dodatkowo spirulina jest bogata w składniki takie jak witamina K, D i wapń oraz żelazo. Istotnymi składnikami są również witaminy A, C i E.

California Gold Nutrition Organic Spirulina zawiera organiczną Arthrospira platensis w tabletkach. Spirulina zweryfikowana przez USP w tym suplemencie pochodzi od Parry Nutraceuticals, lidera w branży niebiesko-zielonych alg. Spełnia lub przewyższa wszystkie jakościowe i ilościowe specyfikacje kontroli jakości.

Stosowana zgodnie z zaleceniami wystarcza na 20 porcji dziennie.

Główne składniki:

Organiczna Spirulina (Arthrospira platensis)

Sugerowany sposób użycia:

Przyjmować 3 tabletki dziennie, w trakcie posiłku lub na czczo.

Inne składniki:

BRAK

Ta zweryfikowana przez USP, organiczna spirulina pochodzi od Parry Nutraceuticals, a tabletki są certyfikowane jako organiczne przez Organic Certifiers.

Zalecamy przeczytanie etykiet, ostrzeżeń i instrukcji wszystkich produktów przed użyciem.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nie zawiera mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów drzewnych, orzeszków ziemnych, pszenicy, soi, sezamu ani glutenu.

Supplement Facts
Serving Size: 3 Tablets
Servings Per Container: 20
  Amount Per Serving %Daily Value
Calories 5  
Protein <1 g <1%*
Iron 0.7 mg  4%
Sodium 15 mg 1%
Organic Spirulina (Arthrospira platensis) 1.5 g 
Phycocyanin  180 mg 
Chlorophyll  15 mg 
Total Carotenoids 5 mg 
* Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.
† Daily Value not established.