Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 11.99 PLN

California Gold Nutrition Magnesium Chelate 210 mg 90 tab.

Chelat magnezu

Jony magnezu wpływają korzystnie na koncentrację u dzieci, pamięć u dorosłych, metabolizm kości, a także na równowagę elektrolitową. Magnez jest też odpowiedzialny za prawidłową pracę mięśni, jego niedobór jest znany jako kurcze mięśni, np. nocne bóle łydek lub drgająca powieka.

Chelat magnezu nazywany również glicynianem magnezu to połączenie dwóch cząsteczek glicyny z magnezem poprzez wiązanie chelatowe. Ta specyficzna budowa związku sprawia, że ten magnez jest chroniony przed zbyt szybką degradacją, która następuje w żołądku. To z kolei prowadzi do mniejszych strat substancji ostatecznie wchłanianej w jelicie cienkim. Przyswajalność chelatu magnezu sięga 24%, jednak nie są to jego jedyne zalety.

Równie ważny jest delikatny wpływ na organizm. Prawdopodobieństwo wystąpienia biegunki jest bardzo małe, a do tego chelat magnezu dobrze sprawdzi się jako suplement do długoterminowej suplementacji w celu skorygowania niedoborów magnezu.

Ta forma jest najbardziej bezpieczna do przyjmowania w trakcie ciąży.

Chelat magnezu od California Gold Nutrition nie zawiera glutenu, GMO ani soi i jest odpowiednia zarówno dla wegetarian, jak i wegan.

Główne składniki:

Magnez (z chelatu aminokwasowego magnezu), Wapń (z dwuwodnego fosforanu dwuwapniowego), Fosfor (z dwuwodnego fosforanu dwuwapniowego)

Sugerowany sposób użycia:

2 kapsułki dziennie.

Inne składniki:

Celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropylometyloceluloza, kroskarmeloza sodowa, łuski ryżowe, ekstrakt z ryżu, guma arabska, olej słonecznikowy, glikol polietylenowy i wosk Carnauba.

Zalecamy przeczytanie etykiet, ostrzeżeń i instrukcji wszystkich produktów przed użyciem.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nie zawiera mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów drzewnych, orzeszków ziemnych, pszenicy, soi, sezamu ani glutenu.

Supplement Facts

Serving Size: 2 Tablets

Servings Per Container: 45

Amount Per Serving % Daily Value

Calcium (from Dicalcium Phosphate Dihydrate) 67 mg 5%

Phosphorus (from Dicalcium Phosphate Dihydrate) 52 mg 4%

Magnesium (from Magnesium Amino Acid Chelate) 210 mg 50%

Kraj producenta: USA

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...