Wczytuję dane...

QUICKSILVER Liposomal GABA with L-Theanine (50 ml)

średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
GABA działa hamująco na neurony, pomaga zrównoważyć nasz układ nerwowy oraz wspiera spokojny nastrój.
144,50 PLN

Data ważności produktu: 30.11.2025

Liposomalna GABA z L-teaniną, 50 ml to suplement dla Ciebie, jeśli interesuje Cię kontrola nastroju i stresu.

OPIS:

GABA działa hamująco na neurony, pomaga zrównoważyć nasz układ nerwowy oraz wspiera spokojny nastrój. W przeciwieństwie do sproszkowanego GABA, który jest słabo wchłaniany i nie przenika łatwo przez barierę krew-mózg, liposomalny GABA firmy Quicksilver Scientific daje bardzo szybki i silny efekt.

SKŁADNIKI:

GABA (Kwas gamma-aminomasłowy); L-Teanina; Fosfatydylocholina (z oczyszczonej lecytyny z nasion słonecznika); woda, gliceryna, etanol, witamina E (jako tokofersolan i naturalna mieszanka tokoferoli).

Zawartość składników: 0,5 ml
(1 wciśnięcie dozownika)
2 ml
(4 wciśnięcia dozownika)
GABA (Kwas gamma-aminomasłowy) 62,5 mg 250 mg
L-Teanina
25 mg 100 mg
Fosfatydylocholina
33,5 mg 134 mg


SPOSÓB UŻYCIA:

Wcisnąć pompkę dozownika do 4 razy bezpośrednio do jamy ustnej. Przed połknięciem, potrzymać w ustach przez 30 sekund. Produkt należy stosować na pusty żołądek, co najmniej 10 minut przed posiłkiem.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:

Chronić przed bezpośrednim oddziaływaniem promieni słonecznych. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

PRZECIWWSKAZANIA:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Stosowanie przez kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby przyjmujące leki tylko po konsultacji z lekarzem lub specjalistą.