Wczytuję dane...

Organic Spirulina | Organiczna Spirulina 500 mg 60 tab.

California Gold Nutrition
4.4/5
średnia: 4.4  ocen: 5
Na podstawie 5 ocen
Poinformuj mnie!
Usuwa metale ciężkie z organizmu. Obniża poziom glukozy we krwi. Obniża ciśnienie tętnicze krwi. Zmniejsza stężenie „złego” cholesterolu LDL. Podwyższenie „dobrego” cholesterolu HDL. Przyspiesza metabolizm.
15,47 PLN

Suplement diety

California Gold Nutrition Organiczna Spirulina 500 mg 60 tab.

Twoje Wsparcie Antyoksydacyjne.

Spirulina to rodzaj niebiesko-zielonych alg (Arthrospira platensis), które zawierają liczne korzystne związki. Organiczna spirulina California Gold Nutrition zawiera organiczną formę tej zielonej super żywności, która zapewnia wsparcie antyoksydacyjne. Spirulina składa się w około 65-70% z białka, więc nie bez przyczyny otrzymała miano “zielonego mięsa”.

Korzyści ze spiruliny

  • Usuwa metale ciężkie z organizmu.
  • Obniża poziom glukozy we krwi.
  • Obniża ciśnienie tętnicze krwi.
  • Zmniejsza stężenie „złego” cholesterolu LDL.
  • Podwyższenie „dobrego” cholesterolu HDL.
  • Przyspiesza metabolizm.

Niebiesko-zielone algi są uważane za zielone pożywienie superfood, ponieważ zawierają wiele wspomagających składników odżywczych.

Jednym z tych składników odżywczych jest silne białko roślinne zwane fikocyjaniną, które jest pigmentem, który nadaje spirulinie niebiesko-zielony kolor. Fikocyjanina może mieć właściwości przeciwutleniające i może również wzmacniać funkcje odpornościowe.

Spirulina zawiera również chlorofil, który może wspomagać produkcję czerwonych krwinek i pomagać chronić organizm przed toksynami.

Zawarty w spirulinie kwas foliowy znany jest wszystkim kobietom ciężarnym, jako witamina wspierająca prawidłowy rozwój układu nerwowego dziecka. Warto poza zaleconą przez lekarza suplementacją, spożywać go również w formie naturalnej.

Dodatkowo spirulina jest bogata w składniki takie jak witamina K, D i wapń oraz żelazo. Istotnymi składnikami są również witaminy A, C i E.

California Gold Nutrition Organic Spirulina zawiera organiczną Arthrospira platensis w tabletkach. Spirulina zweryfikowana przez USP w tym suplemencie pochodzi od Parry Nutraceuticals, lidera w branży niebiesko-zielonych alg. Spełnia lub przewyższa wszystkie jakościowe i ilościowe specyfikacje kontroli jakości.

Składniki:

Organiczna Spirulina (Arthrospira platensis)

Zalecane spożycie:

Przyjmować 3 tabletki dziennie, w trakcie posiłku lub na czczo.

Organiczna spirulina pochodzi od Parry Nutraceuticals, a tabletki są certyfikowane jako organiczne przez Organic Certifiers.

Zalecamy przeczytanie etykiet, ostrzeżeń i instrukcji wszystkich produktów przed użyciem.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nie zawiera mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów drzewnych, orzeszków ziemnych, pszenicy, soi, sezamu ani glutenu.

Zawartość składników w porcji
  Zawartość % RWS*
Organiczna spirulina (Arthrospira platensis) 1500 mg **
* Referencyjna Wartość Spożycia    
** nie ustalono    

Kraj pochodzenia: USA

Zaloguj się
2023-03-25 14:44:14 - W3R@

Świetny produkt, doceniam go za czysty skład. Dodatkowych składników: BRAK :-)

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...