Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: Sattva ayurveda

Sattva Ayurveda

Farba ziołowa do włosów - Karmelowy blond, 100 g

Opakowanie zawiera kompozycję ajurwedyjskich ziół, które nadadzą Twoim włosom piękny odcień karmelowego blondu. To naturalna farba do włosów, która wykazuje właściwości pielęgnacyjne dzięki zawartości ziół. Skład 100% ziołowych składników jest bezpieczny i nadaje się do częstego stosowania.

Henna Sattva Ayurveda sprawi, że Twoje włosy staną się grubsze, lśniące i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Henna głęboko odżywia strukturę włosa.

Uwaga: Kolor dojrzewa przez 48 godzin, zatem ostateczny kolor użycia henny uzyskasz po upływie 48 godzin od jej nałożenia. Do tego czasu nie myj włosów szamponem.

Sposób użycia: Umyj włosy szamponem (bez silikonów). Wymieszaj potrzebną ilość proszku z letnią wodą o temperaturze około 50 °C, aby utworzyć gładką pastę. Pozostaw hennę na 30 minut. Załóż rękawiczki ochronne, aby chronić ręce przed zabarwieniem. Podziel włosy na cztery sekcje, nakładaj dokładnie pastę od nasady po końce w każdej sekcji. Owiń głowę folią i nałóż ręcznik, aby zachować odpowiednią temperaturę. Pozostaw na włosach przez 2-3 godziny. Zmyj hennę ciepłą wodą. W przypadku pokrycia siwych włosów za pomocą koloryzacji ziołowej, najlepiej sprawdzi się hennowanie dwuetapowe.

Skład INCI

Lawsonia Inermis, Cassia Obovata, Indigofera Tinctoria, Emblica Officinalis, Eclipta Alba, Azadirachta Indica, Matricaria Chamomilla.

Szczegóły

Kraj producenta: Indie

Waga: 100 g