Wczytuję dane...

Naturalne Oleje Roślinne

Naturalne Oleje roślinne tłoczone są w Rodzinnej Olejarni, pod czujnym okiem, na tradycyjnych prasach ślimakowych.
Dlaczego Naturalne? Ponieważ nie są w żaden sposób „ulepszane”, czy poddawane zbędnym procesom mechanicznej filtracji. Przechodzą one najprostszą możliwą drogę od ziarenka do oleju na Waszych stołach.

Naturalny Olej zarówno rzepakowy, z czarnuszki czy konopny – każdy jeden, tłoczony jest w niskiej temperaturze, a używane tradycyjne prasy ślimakowe, w wolnym tempie przekształcają ziarenka w naturalny, nierafinowany olej o charakterystycznym zapachu, smaku i niepowtarzalnej barwie. Niska temperatura tłoczenia i dbałość o ziarno sprawiają, że Naturalne Oleje nie mają goryczki i zachowują wszystkie dobroczynne wartości pochodzące z ziarna.
Po wytłoczeniu olej przechodzi grawitacyjne oczyszczanie – czyli sedymentację. Jest to proces naturalny, polegający na odstawieniu oleju na czas potrzebny, aby drobinki ziarenek wytłoczonych razem z nim opadły na dno zbiornika. Tak właśnie powstaje „czysty” olej.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.