Wczytuję dane...

Pielęgnacja twarzy

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

4 etapy pielęgnacji skóry i dlaczego są potrzebne?

Właściwa pielęgnacja skóry jest ważna, ponieważ nasza skóra jest największą barierą przed szkodliwymi pierwiastkami i każdego dnia ciężko pracuje, aby nas chronić. Kluczem do sprężystości skóry jest poznanie swojej skóry i odpowiednie jej traktowanie, dlatego inwestowanie w odpowiednią rutynę pielęgnacyjną jest jedną z najlepszych decyzji, jakie kiedykolwiek podejmiesz. Dlatego!

Oczyszczanie i tonizowanie

Każdy krok w tej rutynie optymalnie przygotowuje skórę do następnego etapu, dlatego tak ważne jest właściwe rozpoczęcie rutyny – a sposobem na to jest dobry kosmetyk oczyszczający i tonizujący. Oczyszczanie skóry jest niezbędne do rutynowego usuwania zanieczyszczeń, sebum, a także pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry. To pierwszy krok w kierunku wspaniałej skóry!

Zadbaj o skórę wokół oczu

Zwróć szczególną uwagę na skórę wokół oczu, jeśli nie chcesz, aby przedwcześnie ujawniła Twój wiek, to właśnie tam najprawdopodobniej pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna, przez co bardziej podatna na podrażnienia, stąd tak ważne jest stosowanie kremu specjalnie pod oczy, a nie zwykłego kremu na dzień lub na noc.

Doładowanie

Oto krok, w którym dodajesz swoje serum lub esencje, aby zrobić dokładnie to, co sugeruje nagłówek – wzmocnij! Produkty skutecznie wnikają w skórę i dostarczają potężne technologie jeszcze głębiej w skórę, aby naprawdę wzmocnić działanie kremu na dzień i na noc.

Nawilżanie

W ostatnim kroku dodajesz nawilżenie w postaci kremu na dzień lub na noc.

Krem na dzień: zapewnia nawilżenie przez cały dzień, a także służy jako ostateczny obrońca przed czynnikami środowiskowymi, szkodliwym słońcem i zanieczyszczeniami. Dlatego kremy na dzień są zazwyczaj formułowane z aktywnymi substancjami ochronnymi.
Krem na noc: zapewniają skórze dodatkowe odżywienie. Tak jak Ty odpoczywasz i regenerujesz siły w nocy, aby przygotować się do następnego dnia, tak samo Twoja skóra, dlatego ważne jest, aby pomóc zoptymalizować naturalny proces odnowy skóry za pomocą kremu na noc.

Zainwestuj w rutynę pielęgnacji skóry już dziś!