Wczytuję dane...

Nova Kosmetyki

Manufaktura NOVA Kosmetyki to seria oparta na naturalnych składnikach, olejach, ekstraktach i naparach. Kosmetyki zapakowane są w szklane opakowania, które z powodzeniem mogą być poddane recyklingowi. Formulacje oparte są na składnikach pochodzenia roślinnego, dlatego spełniają wymagania wegan i wegetarian.

Laboratorium NOVA powstało w 2011 r. jako odpowiedź na coraz większe wymagania osób poszukujących kosmetyków idealnie dopasowanych do swoich potrzeb. Podążając za najnowszymi trendami panującymi w kosmetyce stosowane są zarówno innowacyjne surowce, jak i te znane od wieków ze swojej skuteczności. Komponenty używane do produkcji są wysokiej jakości, a receptury opracowane tak, aby kosmetyki jak najskuteczniej zadziałały. To sprawia, iż w testach konsumenckich osoby ankietowane podkreślały, że kosmetyki spełniły ich oczekiwania. Producent często podkreśla, iż "tworzymy kosmetyki, jakich sami chcielibyśmy używać":

info.jpg

Co składa się na wyjątkowość kosmetyków?

Skuteczność: gwarantują ją wysokiej jakości surowce od europejskich dostawców. Surowce te w wielu przypadkach są użyte w maksymalnych dopuszczalnych stężeniach, przez co kosmetyki naprawdę działają.

Strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów