Wczytuję dane...

YANGO Refluxiv (90 kaps.)

średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
44,72 PLN
Data ważności produktu: 31.08.2025

Refluxiv to preparat zawierający 4 składniki aktywne dla wsparcia osób borykających się z nadkwaśnością żołądka i zgagą.

OPIS:

Węglan magnezu reaguje w kontakcie z kwasem żołądkowym, tworząc dwutlenek węgla, wodę i chlorek magnezu. Reakcja ta zmniejsza kwasowość w żołądku, co może pomóc w łagodzeniu objawów zgagi lub niestrawności. Oprócz tego w skład tego związku wchodzi 25,5% magnezu, co dodatkowo może pomóc zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na ten pierwiastek.


Mastika jest żywicą drzewa pistacjowego, która tradycyjnie była stosowana jako środek do leczenia chorób jamy ustnej i trawienia. Istnieją pewne dowody naukowe sugerujące, że mastika może mieć właściwości przeciwbakteryjne i hamować wzrost Helicobacter pylori, bakterii odpowiedzialnej za wiele przypadków chorób wrzodowych i zapalenia błony śluzowej żołądka. Dodatkowo mastika znana jest z działania odświeżającego oddech!


Oliwka europejska zawiera polifenole, takie jak oleuropeina, które wykazują silne właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. Niektóre badania sugerują, że ekstrakt z oliwek może pomóc w redukcji objawów choroby refluksowej przełyku poprzez zmniejszenie stężenia kwasu solnego w żołądku i poprawę funkcjonowania zwieracza dolnego przełyku. Zawarty w preparacie ekstrakt z oliwki europejskiej jest standaryzowany na 40% oleuropeiny.


Opuncja jest bogata w błonnik i polifenole, które wykazują właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne. Badania wskazują, że może ona pomóc w zmniejszeniu stężenia kwasu solnego w żołądku, tym samym łagodząc objawy choroby refluksowej przełyku.

Preparat zawiera wysokie stężenie ekstraktu z opuncji 10:1.

SKŁADNIKI:

węglan magnezu (magnez), ekstrakt z liści oliwki europejskiej (Olea europaea) standaryzowany na zawartość min. 40% oleuropeiny, ekstrakt z owoców opuncji figowej (Opuntia ficus-indica) 10:1, sproszkowana żywica z kory drzewa pistacjowego (Pistacia lantiscus var. Chia).  Skład kapsułki: celuloza roślinna.

Składnik aktywny 2 kapsułki %RWS*

Oliwka europejska - ekstrakt

   w tym oleuropeina (40%)

160 mg

64 mg

-

-

Opuncja - ekstrakt 10:1 160 mg -
Sproszkowana mastika 100 mg -

Węglan magnezu

   w tym magnez (25,5%)

220,6 mg

56,25 mg

-

15%

*RWS - referencyjna wartość spożycia

SPOSÓB UŻYCIA:
2 kapsułki raz dziennie. Kapsułki połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku.
PRZECIWWSKAZANIA:
Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.
PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Polecamy