Wczytuję dane...

Purito

"Tak jak zdrowe rośliny wyrastają z mocnych korzeni, tak piękno świeci z twojej wewnętrznej zieleni."

Cruelty Free, czyli wolne od okrucieństwa: Purito całkowicie unika praktyk testowania na zwierzętach. Purito robi duży krok naprzód w opiece nad zwierzętami, przekazując część zysków na rzecz Stowarzyszenia Best Friend Animal Society.

Kosmetyki dla Vegan: Większość formuł jest wegańska. W produktach nie są stosowane żadne produkty pochodzenia zwierzęcego. Obejmuje to również produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego, takie jak miód i wosk pszczeli.

Inteligentne składniki: Purito dba o to, aby tworzyć produkty wyłącznie z najskuteczniejszych i niezbędnych surowców, z których wszystkie przeszły środki bezpieczeństwa w ich własnym laboratorium badawczym. Dbają też o to, aby produkty nie zawierały składników, które mogą podrażniać wrażliwą skórę.

Świadomość Ziemi: Małe, ale znaczące kroki w kierunku zrównoważonego rozwoju. Większość produktów jest pakowana w materiały pochodzące z recyklingu i opakowania nadające się do recyklingu. Ponadto przy pozyskiwaniu składników do produktów myślą i działają w sposób zrównoważony, gdy tylko jest to możliwe. Dodatkowo przekazują część zysków na rzecz KFEM.

Strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów