Wczytuję dane...

Mydła

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Naturalne mydło ma dużą konkurencję odkąd pojawiły się płyny i żele pod prysznic i dlatego troszkę odeszło w zapomnienie. Naprawdę warto, aby ten kosmetyk wrócił do łask i na stałe zagościł w łazience. Charakteryzuje go bowiem prosty skład, który nie niszczy naturalnej ochrony skóry oraz zawiera naturalne substancje pielęgnujące, które zapobiegają wysuszaniu skóry w trakcie mycia.

Mydło to najstarszy znany kosmetyk, który do dziś sprawdza się doskonale.

Podstawą naturalnego mydła są najwyższej jakości oleje roślinne, które naprawdę skutecznie usuwają ze skóry wszelkie zanieczyszczenia oraz pielęgnują i zabezpieczają ją przed wysuszeniem. Znajdują się w nim również ekstrakty i wyciągi z roślin. Bardzo istotne jest również, że mydło naturalne nie zawiera syntetycznych barwników, konserwantów i jest wolne od silnych detergentów takich jak SLS, SLES, czy parabenów i silikonów.

Szerokie zastosowanie i bezpieczeństwo stosowania.

Naturalne mydło to również kosmetyk, posiadający wiele możliwości zastosowania. Śmiało można umyć min całe ciało, ręce, a nawet włosy. Sprawdzi się również przy goleniu. Dzięki temu oszczędzisz miejsce na półce, a wybierając kostkę ograniczasz zużycie plastiku.