Wczytuję dane...

Ajeden

Ajeden zabierze Cię do sielskiej krainy wiecznego lata! Wypróbuj ślicznie pachnące mydełka, produkty do kąpieli, ekologiczne hydrolaty oraz pyszne, zdrowe miody z własnej pasieki!

Czy znacie takie miejsce, gdzie czas płynie wolniej? Gdzie jest problem ze znalezieniem zasięgu w telefonie, gdzie nie potrzebny jest budzik, bo o wstaniu nowego dnia przypomina kogut. To właśnie na obrzeżach Drawieńskiego Parku Narodowego znajduje się mała, rodzinna manufaktura mydła i miodu. Jest tam małe gospodarstwo, w którym to właśnie czas płynie wolniej, pszczoły zbierają nektar i pyłek z kwiatów, a kozy szukają nieustannie czegoś do zjedzenia :-)

To właśnie tam w maleńkiej pracowni w ciszy i spokoju leżakują mydła czekając na Was. Celem Ajeden było stworzenie takiego miejsca, w którym nikt nie jest uzależniony od tego co daje szeroko rozumiany przemysł.  Można tam w 100% wykorzystać to co daje natura, otaczająca przyroda.

Warzywa z przydomowego  ogródka, zioła zbierane na pobliskich łąkach, miód z własnej pasieki, świeże kozie mleko o poranku, tym wszystkim dzieli się z Państwem Ajeden.

 

Strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów