Wczytuję dane...

Płyny, olejki i sole do kąpieli (44)

Strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Kosmetyki do kąpieli pozwalają nam przeprowadzić prawdziwą aromaterapię w zaciszu własnej łazienki. Płyny, olejki i sole do kąpieli czerpią z dawnych receptur, dzięki czemu możemy cieszyć się prawdziwym oczyszczeniem i zmysłowym odprężeniem. Kąpiel wzbogacona o płyn lub sól do kąpieli, wpływa niesamowicie na nasze ciało. Skóra jest bardziej nawilżona, odżywiona i zrelaksowana.

Rozpieść swoją skórę i ciało, dzięki odprężającej kąpieli z dodatkiem soli, olejku, pudru lub kuli.

Zastosowanie olejku do kąpieli pobudzi krążenie krwi w naczyniach obwodowych, zadziała uspokajająco, zmniejszy bóle reumatyczne i mięśniowe oraz usunie zmęczenie i bezsenność.

Kąpiel z dodatkiem pudru pomaga złagodzić napięcie nerwowo-mięśniowe, wyciszyć się, odpocząć, a jednocześnie, zadbać o nawilżenie i natłuszczenie ciała.

Sól do kąpieli nasyci wodę w wannie mnóstwem dobroczynnych dla skóry minerałów, które w połączeniu z innymi naturalnymi składnikami zadbają o ciało w trakcie relaksującej kąpieli w wannie.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem są również kule kąpielowe, które pod wpływem ciepłej wody zaczynają musować uwalniając oleje i inne składniki odżywce, które wraz z pięknym aromatem będą towarzyszyć przez cały czas kąpieli.